Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem > Vzdělávání > základní školy > ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L.

ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L.

Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr K. n. L.

Balónkový ples i masopustní karneval - měsíc únor ve škole

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 8.03.2024
Příští týden máme jarní prázdniny a budeme všichni odpočívat a těšit se z jarních dnů. Odpočinek bude zasloužený, přečtěte si, co vše jsme zvládli během února.

Ohlédnutí za měsícem leden 2024

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 12.02.2024
Jak vypadá měsíc v naší škole v období, kdy aktivity směřujeme spíše do vnitřních prostor?

Ohlédnutí za aktivitami ve škole - prosinec 2023

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 8.01.2024
Vánoční prázdniny utekly rychle a ačkoliv jsme se po návratu do školy ocitli v novém roce, vracíme se ještě s informacemi do posledního měsíce loňského roku.

Připomeňme si Vánoční koncert v evangelickém kostele

Dne 18. prosince 2023 se konal vánoční koncert v evangelickém kostele ve Dvoře Králové nad Labem. Žáci zpívali vánoční koledy za doprovodu pana Molnára a naší paní ředitelky.

Krabice od bot - poděkování zapojeným jednotlivcům i

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 22.12.2023
Naše Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí – odloučené pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem se již tradičně zapojila do vánoční charitativní akce s názvem "Krabice od bot".

Pozvánka na vánoční koncert žáků ZŠS Diakonie v kostele ve Dvoře Králové (18. prosince 2023)

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 12.12.2023
Chcete vidět rozzářené oči dětí? Tak nenechte si ujít náš koncert!

Ohlédnutí za aktivitami ve škole v listopadu

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 6.12.2023
Už v listopadu jsme psali dopis Ježíškovi. Díky projektovému dni už víme, co jsou to Dušičky, vyhlíželi jsme Martina na bílé koni a také si povídali o sametové revoluci.

Ohlédnutí za měsícem říjen 2023 v základní škole speciální

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 6.11.2023
Pojďme se ohlédnout za uplynulým měsícem a aktivitami, které jsme pro naše žáky připravili a společně realizovali.

Levandulová třída přivítala nové žáčky - ohlédnutí za měsícem září

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 9.10.2023
V pondělí 4. září 2023 začal nový školní rok. V tomto školním roce se u nás otevřela nová, Levandulová třída, ve které jsme zároveň přivítali i nové žáčky.

Sbírka "Školákům od srdce" pomohla dětem ze 4 místních zařízení

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 19.09.2023
Již druhým rokem začátkem září proběhla sbírka „Školákům od srdce“ v obchodu Tesco ve Dvoře Králové nad Labem. Přinesla nejenom příjemný pocit na srdci, ale dokonce okolo 700 darovaných školních potřeb.

Sbírka Školákům od srdce pomůže již podruhé i dvorským školákům

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 30.08.2023
Darujme školní pomůcky dětem, které je potřebují. Sbírka Školákům od srdce začne již tento víkend - 2. a 3. září 2023.

Aktivity žáků v měsíci květnu

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 8.06.2023
Jak vypadá výuka ve škole v měsíci květnu? Pojďme nahlédnout pod pokličku místní speciální školy.

Ohlédnutí za měsícem duben 2023 v naší škole

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 9.05.2023
Co zažili v období od Velikonoc až po pálení čarodějnic děti v naší škole?

Ohlédnutí za měsícem březen 2023 v Základní škole speciální

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 11.04.2023
Pojďme si společně připomenout, co jsme v naší škole dělali v březnu.

Proč mít ve škole Snoezelen?

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 7.03.2023
Již čtvrtým rokem naši žáci plně využívají multisenzorické místnosti Snoezelen, která se tento školní rok rozrostla o nové „léčivé nástroje“.

Ohlédnutí za měsícem únor 2023

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 6.03.2023
V únoru jsme pro děti připravili hned několik aktivit a projektů souvisejících nejen s tímto ročním obdobím.

Ohlédnutí za měsícem leden 2023 v základní škole speciální Diakonie ČCE ve Dvoře Králové

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 8.02.2023
Nový rok 2023 jsme zahájili ideálně: na čtyřdenním ozdravném pobytu na horách v Benecku, tentokrát na novém místě.

Poděkování – Krabice od bot 2022

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 25.12.2022

Krabice od bot aneb začínáme už příští týden!

Rubrika: ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L., Dvůr Králové nad Labem, 16.11.2022
Vyzýváme všechny, kteří chtějí obdarovat a potěšit co největší počet dětí žijících v tíživé sociální situaci, a to prostřednictvím tradičního projektu „Krabice od bot“.

Prodejní stánek na farmářské trzích (19. října 2022)

Zveme Vás k našemu prodejnímu stánku, kde si vyberete nejrůznější dekorace s podzimní tematikou. Koupí výrobku přispíváte malými krůčky k našemu snu o nové škole.
1 2 3 > >|