Vyhledej
Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem > Vzdělávání > základní školy > ZŠ speciální Diakonie Dvůr Král. n.L.

Krabice od bot aneb začínáme už příští týden!

Redakce, / 16.11.2022, Dvůr Králové nad Labem, zsdiakonie.kralovedvorsko.cz
Vyzýváme všechny, kteří chtějí obdarovat a potěšit co největší počet dětí žijících v tíživé sociální situaci, a to prostřednictvím tradičního projektu „Krabice od bot“.

FOTOGALERIE - Krabice od bot aneb začínáme už příští týden!

Obdarováni budou děti z Dětského centra ve Dvoře Králové n. L, ze Sociálně aktivizační služby Klub Labyrint, z Centra pro rodinu Klubko, z OSPODu, z Dětské ozdravovny Království a ZŠ speciální Diakonie. 

Hlavním organizátorem této akce je Diakonie ČCE Praha. Organizátorem v tomto regionu je naše Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE – odloučené pracoviště Dvůr Králové nad Labem – nám. T. G. Masaryka 40 – z ulice Komenského, které se stalo již po několikáté sběrným místem shromažďování dárků v krabici od bot v termínu od 21. listopadu do 4. prosince 2022. 
Otevírací doba sběrného místa bude pondělí až pátek od 8:00 – 16:00. 

Cílem projektu je oslovit lidi s dobrým srdcem – tedy dárce, kteří darují kvalitní dárečky v krabici od bot. Aby dárek mohl být zaregistrován, dárce si musí na internetové adrese www.krabiceodbot.cz označit toho, koho chce obdarovat – zvolí si věk a pohlaví dítěte. Samými dárci mohou být i děti ze základních škol, jak je v původním projektu zamýšleno “Děti darují dětem“. 

Věříme, že několik těchto kroků nás neodradí od toho, aby i v letošním roce 12. ročníku charitativní vánoční akce měly děti možnost zažít radost a úsměv pod vánočním stromečkem.

Mgr. Tereza Petříková Kumprechtová
Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr K. n. L.


Další články Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr K. n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 307x