Vyhledej
Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem

Inzerce 2024

Redakce / 25.01.2024

Královédvorsko.cz
Nejnavštěvovanější portál v regionu Dvůr Králové nad Labem a okolí

Na Královédvorsku žije celkem 30.000 obyvatel
Dosah našich příspěvků dle našich zkušeností i statistik překračuje hranice do okolních regionů (Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jaroměř, Hořice, Hradec Králové i Padrubice). 
Zajímavé je také vysoké procento čtenářů z Prahy, což je zřejmě dáno vysokoškolskými studenty či absolventy z Královédvorska.

Statistiky

V roce 2023 jsme zaznamenali průměrnou návštěvnost portálu ve výši 50 tisících zhlédnutí měsíčně (více než 25 tisíc aktivních uživatelů). 

Součástí portálu je i facebookový profil www.facebook.com/kralovedvorsko, který měl k 31. prosinci 2023 celkem 9700 sledujících. Tento počet neustále roste a průměrný měsíční dosah se pohybuje kolem 50 tisíc. Výjimkou nejsou ani příspěvky se statisícovým dosahem včetně Příběhů a Reels. 

Na sociálních sítích všech našich portálů nás sleduje celkem 20 tisíc lidí.

Další portály v regionu

Spravujeme sousední regionální portály ZvicinaTv.cz, Jaromersko.cz a také tematicky zaměřené fcb skupiny (Krásy Podkrkonoší, Vzdělávání na Královédvorsku, Běžky a inline v Podkrkonoší).

Spolupracujeme s portály na Trutnovsku a Náchodsku. Ty využíváme při požadovaném větším geografickém zásahu navrhované kampaně. 

Inzerce


Pomůžeme vám být vidět na internetu v rámci regionu. 
Ať jste jen malý podnikatel, velká firma, nezisková organizace nebo organizátor akce, máme pro vás připravenou širokou škálu možností krátkodobé i dlouhodobé spolupráce

Nabízíme textovou i obrazovou formu prezentace výrobků a služeb našich inzerentů v regionu prostřednictvím nejen našich portálů. 

Místním malým obchodníkům nabízíme většinou jejich jedinou prezentaci na webu prostřednictvím zápisu v katalogu firem v regionu nebo nabídkou prezentace na doméně 3. řádu. 

S organizátory akcí a vybranými příspěvkovými a neziskovými organizacemi pracujeme na bázi mediálního partnerství. 

Další služby - grafické a redakční práce, komunikační nástroje 


Mezi naše služby patří i výroba a zpracování videomateriálů včetně reportáží, promovideí či archivních dokumentů.
 
Jako mediální agentura nekončíme jen u samotné inzerce, ale nabízíme také tvorbu textů, správu sociáních sítí, grafické práce a konzultace případné kampaně, která nemusí být omezena jen naším regionem. Vybrané reference si můžete najít zde.

KONTAKT


Stačí nám zavolat na tel. 602 308 878 nebo napsat vaši poptávku na info@kralovedvorsko.cz
Je možné nás také kontaktovat přes messenger (aplikace fcb).

Kateřina Sekyrková
jednatelka

 
Vaše komentáře

Přečteno 294x