Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem > Doprava > dopravní nehody

Tři sobotní dopravní nehody v regionu, vždy se zraněním

Redakce, / 16.03.2024, Královédvorsko
U Kuksu, Lázní Bělohrad a Horního Dehtova se dnes staly dopravní nehody, ze kterých si neodnesly šrámy jen auta, ale také lidé.

FOTOGALERIE - Tři dopravní nehody v regionu, vždy se zraněním

Dopoledne se stala první nehoda - a to u obce Kuks na silnici I/37. Osobní vozidlo zde skončilo po nárazu do betonového oplocení v příkopu. Zraněná osoba je v péči zdravotnické záchranné služby KHK. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru, dopravu zda usměrňovala Policie ČR.

V odpoledních hodinách se stala dopravní nehoda u Lázní Bělohrad, kdy terénního vozidlo jedoucí po silnici II/284 skončilo po nehodě na boku, jedna osoba byla zraněna. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru a jímali unikající provozní kapaliny pomocí sorbentu. Zásah vedly HS Nová Paka a JSDH Nová Paka.

V pozdně odpolední hodině skončilo v lese na střeše pod úrovní komunikace osobní vozidlo po nehodě u Horního Dehtova. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru a preventivně osadili sorpční had kvůli možnému úniku provozních kapalin do blízkého potoka.
Zásah vedl HS Dvůr Králové nad Labem.

Zdroj: HZS KHK

Přečteno 4909x