Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem > Sport > cyklistika

Podívejte se na výsledky a fotky ze závodu Na kole Schulzovými sady

Redakce / 18.06.2021
Krásné letní počasí přilákalo v prvním závodě téměř rekordní množství závodníků - letos 134 dětí, ke kterým se přidal i větší počet jejich rodičů v nově vloženém závodě.

FOTOGALERIE - Podívejte se na výsledky a fotky ze závodu Na kole Schulzovými sady

Začalo se opět od nejstarších závodníků, kterých začíná přibývat. Na konci závodili školkové děti na kole a odrážedle. A po nich poprvé vložený závod rodičů na čemkoli pro pobavení jejich dětí a všech přihlížejících...

Výsledky všech kategorií jsou k dispozici zde:

U článku je výběr fotografií. Úplně všechny fotografie pro závodníky a jejich rodiče, parodičea a kamarády najdete zde:
Galerie fotografií ze závodu Na kole Schulzovými sady

Fotografie si můžete stáhnout v plné velikosti a nebo si rovnou objednat jejich tisk v klasických formátech, nebo i jako fotoobraz. Při zveřejňování na sociálních sítích potěší uvedení autora: Královédvorsko

Děkujeme za pomoc!

Za podporu na těchto závodech děkujeme především těmto firmám a jednotlivcům, bez kterých by závod v takové míře nemohl být uspořádán - firma Kupkolo.cz, která obstarala ceny pro vítěze a do tomboly, výrobce čokolády Carla, která kromě cen ještě doplnila energii po dojetí každého závodníka, mediální podporu a propagaci obstaral především portál Královédvorsko.cz. Finanční podpora od města Dvůr Králové nad Labem, pomoc přišla od Skiservis Patrik Hroneš.

Poděkování patří i moderátorovi Petru Novotnému za moderování a všem dalším členům oddílu i dobrovolným pomocníkům.

Luděk Novotný
předseda cykloklubu Carla.kupkolo.cz