Vyhledej
Nejčtenější články
Základní škola speciální Diakonie ČCE Dvůr Králové nad Labem > Služby občanům > Sociální služby

Noc venku Dvůr Králové nad Labem 2019 - souhrnné video

Redakce / 27.11.2019
Ve čtvrtek 21. 11. 2019 proběhl ve Dvoře Králové nad Labem již 6. ročník Noci venku na podporu osob bez domova. Tento ročník byl nejúspěšnějším v celé dosavadní historii pořádání tohoto projektu. A to patrně i na celorepublikové úrovni.
Podívejte se na velké video - vpravo dole si můžete pustit i titulky:

Akce se zúčastnilo více jak 400 lidí, vybralo se cca 1800 ks trvanlivých potravin a venku přespalo rekordních 109 odvážlivců. Díky tomuto projektu máme potraviny pro osoby v nouzi na celý rok!

Všem velmi děkuji za podporu a spolupráci, bez které bychom Noc venku nemohli uspořádat. O Noci venku informovala nebo ještě budou informovat média, jako je ZvičinaTV, Východočeská televize, Česká televize a tištěná média.

Na FB Noc venku a našich webových stránkách postupně zveřejňujeme postupně fotogalerie a odkazy na články a komentáře v médiích.

Marcela Hauke

FOTOGALERIE - Noc venku 2019 - souhrnné video

Související články
Noc venku 2016: bezdomovce neodsuzujme, raději pomáhejme.
Noc venku 2017 - videoreportáž, studentský film a fotogalerie
Noc venku není jen o spaní venku. Ve Dvoře Králové již popáté (22. listopadu 2018)
Noc venku 2019 ve Dvoře Králové nad Labem bude již tento čtvrtek na Hankově náměstí
Vaše komentáře

Přečteno 1582x
 
Kontakt

Základní škola speciální a praktická škola 
Diakonie českobratrské církve Evangelické Vrchlabí 
Komenského 616 
Vrchlabí 543 01 
IČO: 71197621

tel.: 728 455 846
e-mail: kumprechtovat@specialniskolavrchlabi.cz
fcb: @zakladni.diakonie
web: https://specialniskoladvurkralove.diakonie.cz

22.08.2025 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku ve dnech 1. září - 26. října 2025 z Police nad Metují do Broumova. P/o cestující bude připravena náhradní autobusová doprava.
16.07.2025 - České dráhy a PKP Intercity prodlužují nasazování lůžkových vozů do souprav nočních spojů EC 460 a EC 461 Baltic express do 29. září. Nejbližší nástupní stanice jsou pro náš region Pardubice.
19.05.2025 - Nahlášena je výluka traťové koleje v úseku Hradce Králové hl.n. - Chlumec nad Cidlinou - Velký Osek (Kolín) - Poděbrady ve dnech 27. - 29. května 2025. Všechny vlaky včetně Krakonoše (Trutnov - Jaroměř - Praha) budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukového jízdního řádu.

Kalendář akcí